• Diagnostyka

  .

  czytaj więcej
 • Oddziały Szpitalne

  Odział Chorób Wewnętrznych tel. 85 682 92 77; 85 682 92 80 Pododdział Rehabilitacji Kardiologicznej tel. 85 682 92 77 Oddział Chirurgii Laparoskopowej i Klasycznej z Chirurgicznym Leczeniem Otyłości tel. 85 682 92 89 Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej tel. 85 682 92 83 Oddział Pediatryczny tel. 85 682 92 70 Oddział Ginekologiczno-Położniczy z rooming in tel. 85 682 92 Continue Reading

  czytaj więcej
 • POZ

  Osoby ubezpieczone w NFZ mają prawo wyboru lekarza, a także pielęgniarki i położnej POZ w poradniach mających podpisaną umowę z oddziałem wojewódzkim NFZ. Ubezpieczony może wybrać tylko jednego lekarza, jedną pielęgniarkę i jedną położną POZ. Przy wyborze nie obowiązuje rejonizacja, nie trzeba zatem korzystać z usług placówki medycznej położonej najbliżej miejsca zamieszkania. W przypadku dzieci Continue Reading

  czytaj więcej
 • Fundusze i Programy

      Poprawa sytuacji epidemiologicznej w związku z zagrożeniem spowodowanym przez koronawirus SARS-CoV-2 na terenie województwa podlaskiego   Dzienny Dom Opieki Medycznej      ?Przebudowa i doposażenie SOR w SPZOZ w Hajnówce celem zapewnienia najwyższej jakości opieki medycznej?.       Poprawa efektywności i dostępności do usług medycznych świadczonych w oparciu o pion zabiegowy i Continue Reading

  czytaj więcej
 • E-zdrowie

  Podlaski System Informacyjny e-Zdrowie integruje sieć podmiotów leczniczych województwa podlaskiego. Udostępnione funkcjonalności umożliwiają: e-rejestrację do poradni specjalistycznych w wybranych szpitalach  możliwość dostępu przez internet do swojej dokumentacji medycznej wytworzonej podczas wizyty u lekarzy specjalistów zapoznanie się z aktualnościami prozdrowotnymi z regionu Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej oferuje za pomocą Portalu Pacjenta możliwość rezerwacji terminu do Continue Reading

  czytaj więcej

Podziękowania


 

11 stycznia 2022r.

W dniach 2-12 listopada 2021 lezalam na oddz obserwacyjno- zakaznym w Waszym szpitalu. Ciągle szukam miejsca na Waszej stronie w internecie gdzie mogłabym wyrazić wdzięcznosc. Nigdzie nie znalazłam dlatego pisze email. Wspaniali lekarze tego oddziału i pozostały personel uratowali moje życie (covid). Jestem niezmiernie wdzięczna dr ordynator i z- ca osdynatora. Jestem pielegniarka z Sokółki ( emeryt) i wiem co mowię. Nigdzie w szp powiatowym nie mozna spotkac takich fachowców! a do tego tak uprzejmych i cierpliwych w stosunku do pacjenta. W pełni zasługujecie na range szpit znajdujacego sie w pierwszej setce!!! Pozatem ogólne warunki w szpitalu, wyżywienie! na piatkę z gwiazdką. Rehabilitacja pocovidowa ( oddychanie) , do dzis ćwiczę, widzę poprawę.Nie znam szpitala powiatowego, który moze sie pochwalic taką kompleksową opieką. Jestem szczęsciarą , bo mnie do was przywiezli. Moi znajomi chorujacy w tym samym czasie niestety nie żyją.

Wdzięczna pac Ligia M.


23 grudnia 2020r.

Ślemy gorące podziękowania: Pielęgniarkom i Lekarzom Oddziału Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej za opiekę nad pacjentem – mężem, ojcem i dziadkiem – Jerzym B. Właśnie tu otrzymał pomoc i nadzieję na powrót do zdrowia. Życzymy całemu personelowi tego oddziału, jak najwięcej podziękowań za ich ciężką pracę i satysfakcji z osiągnięć zdrowotnych pacjentów.

Wdzięczna Rodzina Jerzego B.


Bielsk Podlaski, luty 2020

Składam podziękowania całemu personelowi Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej w Hajnówce, za opiekę medyczną nad moim ojcem Eugeniuszem z Bielska Podlaskiego, który po ciężkim udarze trafił na ten oddział. Dziękuję Panu koordynatorowi dr n. med. Grzegorzowi Chabikowi za opiekę, fachowość, kulturę osobistą. Dziękuję Panu doktorowi Zbigniewowi Dyszlatysowi, Pani doktor Katarzynie Lewczuk a największe podziękowania kieruję do Pani doktor Moniki Karpiuk. Ta wspaniała osoba była lekarzem prowadzącym mojego tatę. Jestem jej ogromnie wdzięczna za empatię, profesjonalizm, zaangażowanie, miłe i fachowe podejście do pacjenta i jego rodziny. Za wsparcie i zrozumienie trudnych sytuacji życiowych. Dziękuję z całego serca Pani doktor! Pragnę podziękować wspaniałym Paniom rehabilitantkom, w szczególności Pani: Ewie, Grażynce i Edycie, które wykonywały kawał naprawdę ciężkiej pracy, aby usprawnić i „postawić na nogi” mojego tatę. Podtrzymywały na duchu i nie pozwały się poddać. Dziękuję Wam drogie Panie! Dziękuję cudownej Pani Halince opiekunce sali, za ogromne zaangażowanie w wykonywaną ciężką pracę, za jej uśmiech, humor, profesjonalizm, wspaniałą opiekę nad pacjentami, serce i cierpliwość. Dziękuję Panu Pawłowi także opiekunowi za: empatię, cierpliwość. Dziękuję Pani pielęgniarce oddziałowej przesympatycznej i empatycznej osobie. Dziękuję paniom pielęgniarkom, opiekunom i całemu personelowi tego oddziału. Pozdrawiam i życzę Państwu wszystkiego co najlepsze.

Z wyrazami szacunku

wdzięczna córka pacjenta – Joanna.


Białystok, 12 czerwca 2019r.

Składamy najserdeczniejsze podziękowania całemu personelowi Przychodni Rehabilitacyjnej w Hajnówce za fachową, miłą, serdeczną obsługę w trakcie wykonywania zabiegów fizjoterapeutycznych.

Wdzięczni pacjenci z Białegostoku

 

Hajnówka, czerwiec 2019r.

Składamy ogromne podziękowania całemu personelowi Oddziału Pediatrycznego SP ZOZ w Hajnówce za profesjonalizm oraz fachową opiekę medyczną podczas pobytu w oddziale w dniach 8 – 17 czerwca 2019r. Dziękujemy lekarzom, pielęgniarkom oraz Paniom dbającym o czystość sali. Jesteśmy wdzięczni za okazałą empatię i każdy uśmiech.

Szymek z Rodzicami

Hannover (Niemcy), 07.08.2018

Na ręce p. Grzegorza Tomaszuka, Dyrektora Szpitala Powiatowego w Hajnówce, składam serdeczne podziękowania dr Krzysztofowi Koziołkiewiczowi, lekarzowi Oddziału Chirurgicznego za trafne postawienie diagnozy i ukierunkowanie leczenia mojej mamy, która przebywała na w/w Oddziale od 11.07 do 22.07.2018. Dzięki temu Lekarzowi moja mama w porę trafiła do szpitala i szybko rozpoczęto jej skuteczne leczenie, ponieważ zlekceważone przez nią wcześniej objawy choroby stały się zagrożeniem dla jej życia.
Podziękowania składam również całemu Zespołowi Lekarzy, którego Koordynatorem jest dr Wojciech Tołwiński, niesamowity człowiek oddany swojej pracy. Słowa szacunku i uznania  pragnę złożyć również  lek. Pawłowi Kuczewskiemu
Za troskliwą opiekę dziękuję wszystkim miłym Paniom Pielęgniarkom, m.in. p. mgr Emilii Zubryckiej. Oddział Chirurgiczny w Hajnówce, który miałem okazję poznać osobiście, w mojej ocenie zasługuje na wielkie wyróżnienie. 
                                                                                                                                                 Jarosław Z.          


23 lipca 2018r.

Serdeczne podziękowania Pani dr Małgorzacie Baranicz oraz całemu personelowi Rehabilitacji  Kardiologicznej w Hajnówce za fachową, rzetelną i pełną poświęcenia opiekę dla mojego dziadka Jerzego J. Z podziękowaniami cała rodzina.


Byłem na rekonwalescencji w Oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej, miły personel i zdrowe podejście do pacjenta. Fajne miejsca do spacerów. Cisza spokój.

Wojciech Z.


Hajnówka, 14 maja 2018r.

W imieniu mojej mamy Niny I. chciałabym podziękować za pomoc medyczną, jaką uzyskała na Oddziale Obserwacyjno – Zakaźnym. Przebywała w Oddziale od 26 kwietnia do 2 maja tego roku. Mama wyraża zadowolenie z leczenia, opieki i pomocy. Dziękuje paniom opiekującym za opiekę, dziękuje paniom pielęgniarkom za podawane leki i zmianę opatrunku na nodze, dziękuje lekarzom za odpowiednie leczenie, po którym poczuła się bardzo dobrze. Dziękuje całemu personelowi za każdą pomoc. Była tez zadowolona ze szpitalnych posiłków: ze szpitalnej porannej gorącej kawy, warzyw i innych posiłków (mama jest wegetarianką). Mama spotkała się z uprzejmością, pomocą, spokojną obsługą rzeczowymi informacjami – dziękuję. 

W imieniu mamy, córka Krystyna A.


Bydgoszcz, 04 października 2017r.

Pragnę przekazać na ręce Dyrektora Szpitala p. Grzegorza Tomaszuka serdeczne podziękowania dla personelu Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej za okazaną mi pomoc oraz opiekę podczas pobytu na tym oddziale w dniach 18-21.08.2017r. Szczególne słowa podziękowania za wysoki poziom zaangażowania i profesjonalizm oraz skuteczne leczenie (w postaci Cheilektomii stawu MTP I) kieruję do dr Mariusza Tomaszuka i zespołu operacyjnego wykonującego ten zabieg. Jeszcze raz dziękuję i załączam wyrazy szacunku.

Henryk D.


Białystok, 27 września 2017r.
Dnia 24.08.2017 urodziła się Hania – nasze drugie dziecko. Pierwszy poród miał miejsce w klinice prywatnej w Białymstoku. Oba przez cc. Żałuję, że za pierwszym razem nie zdecydowałam się na rodzenie w Hajnówce, bo opieka tu i podejście personelu jest na wyższym poziomie, niż opieka „za pieniądze”. Lekarze i panie położne z sercem na dłoni podchodzą do pacjentek, bardzo pomocni, cierpliwi, często pytają o samopoczucie i dało się odczuć, że zależy im na każdej rodzącej. Wszystkim na pewno będę polecać Wasz oddział w Hajnówce.
Szczególnie dziękuję dr Raisie Wesołowskiej i Pani Położnej, której nie znam ani z imienia, ani z nazwiska, ale jak napiszę, że bałam się pobierania krwi, to na pewno mnie skojarzy.
 
Pozdrawiamy i życzymy mnóstwa zadowolonych pacjentek!

Rodzinka M. z Białegostoku


Warszawa, 20 sierpnia 2017r.

Szanowni Państwo!

Chciałabym złożyć serdeczne podziękowania na ręce Dyrekcji szpitala za wspaniałą pracę lekarzy i pielęgniarek na Oddziale Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Nefrologicznym. Na szczególną wdzięczność zasługuje Pani dr Elżbieta Janucik, która uratowała życie mojemu tacie Mikołajowi J. Dzięki ogromnej wiedzy i profesjonalnemu podejściu mój tata żyje i teraz jest poddawany rehabilitacji w szpitalu w Warszawie. Należy podkreślić także ogromne ciepło Pani dr Elżbiety Janucik, życzliwość i wspaniałe podejście do pacjentów i ich bliskich. Dziękuję bardzo całemu zespołowi lekarzy, którzy zajmowali się moim tatą oraz dziękuję Paniom pielęgniarkom, które wspaniale opiekowały się pacjentem mimo, że bywały czasem trudne chwile.

Pozdrawiam serdecznie,

Aneta  S.


Lewkowo Stare, 14.07.2017r.

Na ręce Dyrektora składam serdeczne podziękowania Panu Ordynatorowi dr W. Tołwińskiemu, lek. P. Kuczyńskiemu oraz wszystkim pracownikom Oddziału Chirurgicznego. To oni wyleczyli mnie z nadwagi. to oni przywrócili mi sens życia. To dzięki im nie mam nadciśnienia, organizm nie zatrzymuje wody, cholesterol i trójglicerydy są w normie, a cukrzyca zmniejszyła się ponad dziesięciokrotnie.  Brałem dziennie 160 j. insuliny a obecnie 13j. Mogę skakać, biegać. Od 28.12.2016r. schudłem 48kg. Dziękuję Wam za Wasz trud. Jesteście wspaniali!!!

Z poważaniem

były pacjent Walenty B.


Narew, 30 maja 2017r.

Szanowny Panie Ordynatorze, na ręce składam najserdeczniejsze podziękowania ekipie lekarskiej i całemu personelowi pomocniczemu Oddziału Chorób Wewnętrznych, za trud i zaangażowanie w opiece nad moim tatą. Jestem pod ogromnym wrażeniem i pełna podziwy dla pracy Pani doktor Katarzyny Wodzyńskiej, która według mnie odznacza się bogatą i szeroką wiedzą medyczną co z kolei przekłada się wyśmienicie na całokształt pracy. Cały zespół szpitalny tego Oddziału urzekł mnie ciepłem, dobrem i szczególną troską względem pacjenta. Zawsze mili, uprzejmi, pomocni, uśmiechnięci… To sam radość, duma i wizytówka Oddziału posiadać takie szczególne osoby. Życzę samych sukcesów zawodowych, które niech będą wyrażone wdzięcznością pacjentów w jakże trudnej i odpowiedzialnej misji nad zdrowiem pacjenta.

Z wyrazami szacunku

Joanna J.


Hajnówka, 19 kwietnia 2017r.

Nie po raz pierwszy byłem pacjentem Szpitala ZOZ Oddziału Wewnętrznego z pododdziałem Nefrologicznym w Hajnówce. Zawsze widziałem profesjonalne podejście do pacjenta, serdeczności, wyrozumiałość i zaangażowanie personelu lekarskiego pod kierownictwem doktor Mirosławy Czykwin i hospitalizującej mnie dr Elżbiety Janucik. Dziękuję też za troskliwą opiekę pozostałym lekarzom, zespołowi pielęgniarek i innym pracownikom. Jeszcze raz dziękuję za opiekę, życzę sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym.

Z poważaniem

Paweł Ż.


Warszawa, 22 marca 2017r.

Szanowny Panie Dyrektorze!

Minął rok od czasu, gdy rozpoczęłam leczenie stawów biodrowych na Oddziale Ortopedycznym SP ZOZ w Hajnówce. W tej chwili jestem już zdrowa. Trzy zabiegi ortopedyczne zakończyły się powodzeniem. Dzięki nim odzyskałam sprawność i wolność, ponieważ mogę swobodnie i samodzielnie chodzić, a więc decydować o sobie. Dlatego chciałbym szczególnie bardzo podziękować Panu Doktorowi Mariuszowi Tomaszukowi, który był moim lekarzem – chirurgiem prowadzącym, za jego fachowość, rzetelność, wiedzę medyczną i opiekę nad pacjentami. Pan Doktor zasługuje na wyjątkowe uznanie i specjalną pochwałę. Dziękuję również pozostałemu personelowi medycznemu: lekarzom, p. pielęgniarkom, p. salowym za ich trudną i odpowiedzialną pracę. Gratuluję Panu jeszcze raz tak wspaniałego zespołu, na Pana ręce składam wyrazy uznania za okazaną życzliwość i profesjonalizm, życzę wszystkim wszelkiej pomyślności w życiu i pracy zawodowej.

Dziękuję

Pacjentka Urszula L.


 

Malbork/ Ryjewo, marzec 2017

Szanowni Państwo!

Pragnę gorąco podziękować za wielką życzliwość, dobrą wolę i pomoc okazane mi przez kadrę medyczną szpitala w Hajnówce. Mieszkam w leśnej okolicy Malborka. Kilka miesięcy temu wstępne testy wykazały, że mogę być chory na boreliozę. Zostałem skierowany do poradni w regionie gdańskim. Termin wyznaczonej wizyty okazał się absurdalny (druga połowa 2018r.), zacząłem więc poszukiwać pomocy gdzie indziej.

Od naszych sąsiadów leśników dowiedziałem się o fantastycznej platformie informacyjnej dla osób z podejrzeniem boreliozy, prowadzonej przez specjalistów ze szpitala w Hajnówce [http://kleszczoweabc.com/]. Tą drogą przesłałem kilka pytań i niezwłocznie uzyskałem nadzwyczaj rzetelne odpowiedzi. Na moje pytanie, czy istniałaby możliwość bezpośredniej konsultacji medycznej, odpowiedziano, że tak. W szpitalu wyznaczono mi termin wizyty w Poradni przy Oddziale Chorób Zakaźnych. Bez żadnych problemów zostałem przyjęty przez nadzwyczaj życzliwą i kompetentną panią doktor, a następnie otrzymałem skierowanie na dalsze badania w miejscowym, wysoce specjalistycznym laboratorium. Atmosfera konsultacji medycznej i badań była pełna życzliwości, uwagi i chęci okazania mi pomocy, mimo że mogłem być przecież potraktowany jako intruz z zewnątrz. Wszystko przebiegało nadzwyczaj sprawnie i profesjonalnie. Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji kadry medycznej szpitala w Hajnówce, połączonej z prawdziwie podlaską gościnnością. Dlatego proszę o przyjęcie słów mojej wielkiej wdzięczności  i szacunku dla Państwa i Państwa wspaniałej pracy.

Z poważaniem,

Marek S.


Bielsk Podlaski 28.12.2016r.

Na ręce Dyrektora szpitala chciałbym złożyć serdeczne podziękowania całemu zespołowi wspaniałych, mądrych, wykształconych lekarzy, pielęgniarek i salowych Oddziału Chirurgii Laparoskopowej i Klasycznej oraz Poradni Chirurgiczno – Onkologicznej za opiekę przed i pooperacyjną nad moją mamą. Profesjonalny zespół, jaki stworzył Pan Ordynator zasługuje na ogromny podziw, a atmosfera na oddziale jest wspaniała. Dzięki takim ludziom wielkiego serca Wasi pacjenci mogą czuć się bezpiecznie.

W tym miejscu chciałbym też, bardzo, ale to bardzo podziękować wspaniałemu profesjonaliście, pełnemu empatii lekarzowi, jakim jest Pan dr Krzysztof Koziołkiewicz.

Z wyrazami szaczunku

Andrzej S.


 

Hajnówka 2016

Chcę serdecznie podziękować za vip-owski pokój w szpitalu, piękny widok za oknem za totalne „zajęcie się” moją osobą w expresowym terminie, dziękuję za ratowanie moich kolan! Miło widzieć młodych, zaangażowanych i miłych lekarzy, którzy mimo wszystko zostali w Polsce. Dziękuję. wywożę stąd najlepsze wspomnienia, jak z „Leśnej Góry”, życzę sukcesów i dobrego życia.

Anna Z.


Białystok 01.09.2016r.

Pochwała

Chciałbym podziękować całemu zespołowi rehabilitacji z ul. Piłsudskiego w Hajnówce za pracę jaką włożyli w moją rehabilitację, po której odzyskałem sprawność fizyczną oraz za miłą i sympatyczną oprawę w trakcie mojej rehabilitacji.

z poważaniem

pacjent Mirosław B.


Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Oddziału Pediatrycznego – lekarzom, pielęgniarkom i całemu personelowi pomocniczemu – za pełną zaangażowania profesjonalną opiekę, miłą atmosferę, cierpliwość i oddanie dla małych pacjentów.

 Agnieszka i Janusz R.


Hajnówka, 29.04.2016r.

Podziękowanie

Pragnę najpiękniej jak potrafię podziękować lekarzom z hajnowskiego szpitala za PRZYWRÓCENIE MNIE DO ŻYCIA! Pani doktor Agnieszka Kuczko, Pan doktor Tarasij Ostrowierch, Pan doktor Krzysztof Wielgus, Pan doktor Jerzy Siemieniuk, Pan doktor Piotr Chaniecki to wspaniali lekarze, którym zawdzięczam to że żyję. To oni z ogromnym zaangażowaniem  i poświęceniem reanimowali mnie. Z całego serca, które dzięki waszej pracy ponownie zabiło, dziękuję Państwu za wytrwanie w podjętej reanimacji. Jestem niezmiernie wdzięczna Pani pielęgniarce Joli Wnuczko oraz Panu pielęgniarzowi, którego imienia niestety nie znam za nieocenioną pomoc w czasie mojej reanimacji. To oni aktywnie uczestniczyli obok lekarzy w prowadzonych wobec mnie działaniach ratujących moje życie. Jestem bardzo szczęśliwa, że Ci cudowni ludzie nie zrezygnowali ze mnie, a z uporem walczyli o to żeby moje 80-letnie schorowane już od wielu tal serce podjęło pracę. Ja sama oczywiście nie pamiętam ani jednej chwili z tamtych dramatycznych minut, ale wiem od rodziny o wszystkim co 2 tygodnie temu działo się ze mną zarówno na sali reanimacyjnej jak i później w Oddziale Intensywnej Terapii. Moje dzieci, wnuki i prawnuki dołączają się do podziękowań za Państwa niezłomność w tak trudnej sytuacji i ciężkiej pracy. Moi bliscy wyrażają wielki szacunek i podziw do Państwa troski, profesjonalizmu a także życzliwości i serdeczności. Jeszcze raz dziękuję całemu Zespołowi Lekarskiemu, Pielęgniarskiemu oraz Pomocniczemu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego i Oddziału Intensywnej Terapii za trud włożony w ratowanie mojego życia. Drodzy Lekarze i Pielęgniarki to dzięki Waszym Wielkim Sercom moje serce dzisiaj bije. Nie ma słów, którymi jestem w stanie opisać swoją radość z odzyskanego życia, dlatego za Waszą pomoc z całych sił po prostu DZIĘKUJĘ!

Z poważaniem wdzięczna pacjentka Anna K.


Hajnówka 03.03.2016r.

Podziękowanie

Dziękuję Panu Ordynatorowi Oddziału Rehabilitacji SPZOZ w Hajnówce Panu doktorowi Zbigniewowi Dyszlatysowi, całemu Zespołowi Lekarzy zwłaszcza mojemu lekarzowi prowadzącemu Pani doktor Renacie Wilczewskiej a także Rehabilitantom za troskliwą i profesjonalną opiekę medyczną, fachowość, ogromną wiedzę, życzliwość, ciepłe słowa, nieustający uśmiech, bezgraniczną dobroć oraz za podarowanie mi szansy na powrót do normalnego funkcjonowania. Wszystkim Paniom Pielęgniarkom dziękuję za wspaniałą, fachową opiekę pielęgniarską, cierpliwość i serce, które wkładają w opiekę nad chorym oraz pomoc i obecność w każdej chwili dnia i nocy. Swoje podziękowania kieruję również dla Pań Salowych. Ich ciężka i bardzo często niedoceniania praca jest na tym oddziale bardzo widoczna. Dziękuję Wam Wszystkim, ponieważ tylko dzięki Waszej ofiarnej pracy, zaangażowaniu oraz wielkiemu sercu wracam szczęśliwy do domu.

Z poważaniem

Wdzięczny pacjent

Tadeusz D.


Warszawa 24.02.2016r.

Szanowny Panie dyrektorze!

Z całego serca chciałabym na Pana ręce złożyć podziękowania całemu zespołowi medycznemu za profesjonalną opiekę podczas mojego pobytu na Oddziale Ortopedycznym SP ZOZ w Hajnówce. Kiedy po raz pierwszy zadzwoniłam do szpitala i opowiedziałam o swoich problemach zdrowotnych, panie z rejestracji natychmiast skontaktowały mnie z lekarzem dyżurnym doktorem Mariuszem Tomaszukiem. Tak miła i rzetelna odpowiedź sprawiła, że od razu nabrałam zaufania do Państwa szpitala. W chwili obecnej jestem już po zabiegu usunięcia trzech prętów Endera, czuję się bardzo dobrze i czekam w kolejce na następne zabiegi. Bardzo dziękuję mojemu lekarzowi prowadzącemu doktorowi Mariuszowi Tomaszukowi, wszystkim lekarzom wspomagającym, Siostrze oddziałowej, Paniom pielęgniarkom, Paniom salowym oraz Panu salowemu za wspaniałą opiekę, fachowość, serdeczność i troskę oraz za to, co trudne w obecnych czasach do uwierzenia  – indywidualne podejście do każdego pacjenta. Jeszcze raz gratuluję Panu tak wspaniałego zespołu.

Z wyrazami szacunku

Pacjentka Urszula L.


Hajnówka, 01.09.2015r.

Szanowny Panie Dyrektorze

Pragnę złożyć najserdeczniejsze gratulacje z wzorowej pracy Oddziału Ortopedycznego SP ZOZ w Hajnówce. Szczególnie pragnę podziękować Ordynatorowi oddziału Panu Janowi Kirylukowi oraz Panu Jerzemu Rucie. Panowie zajmowali się moim leczeniem z niebywałą troskliwością. Szczególne podziękowania składam także całemu personelowi Oddziału Ortopedycznego ZOZ w Hajnówce. Wyrażam ogromną wdzięczność za troskliwą opiekę i pomoc medyczną w okresie mojego leczenia na Oddziale Ortopedyczno-Urazowym ZOZ w Hajnówce w lipcu 2015r. Fachowe działania lekarzy i pielęgniarek oraz ich wielka troskliwość i serdeczność zawsze wykraczająca ponad obowiązek, pozostawiły we mnie trwałe uznanie i ogromny szacunek do pracowników tegoż oddziału, a cierpienie spowodowane chorobą było łatwiejszym do zniesienia.

Wdzięczna pacjentka Nina P.


Łomianki 22.07.2015r

Pan dr Jan Kiryluk

Ordynator Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej SP ZOZ w Hajnówce

W ubiegłym miesiącu przeszłam operację wstawienia protezy stawu biodrowego w szpitalu w Hajnówce na oddziale, którego jest Pan Ordynatorem. Proces zdrowienia i rehabilitacji postępuje niezwykle szybko. Wracam do pełnej sprawności już po 6 tygodniach od operacji. Dlatego też nie mogę oprzeć się pokusie aby złożyć na Pana ręce najserdeczniejsze wyrazy podziękowania za wszystko: za mistrzowsko przeprowadzoną operację, za troskę Pań Pielęgniarek przez cały czas mojego pobytu na oddziale, za bardzo fachową i pełną inspiracji na przyszłość pomoc Pani Rehabilitantki. Przy obecnej „mizerii” szpitalnictwa leczenie na tak prowadzonym oddziale to rzadkość wymagająca uznania. Mam nadzieję, że w przypadku konieczności operowania drugiego biodra (a wszystko wskazuje na to , że będzie to niezbędne) będę mogła ponownie skorzystać z pomocy w Państwa szpitalu. Będę zobowiązana jeśli zechce Pan przekazać swoim współpracownikom moje wyrazy wdzięczności. Myślę, że satysfakcja z dobrze wykonanej pracy i uznanie pacjentów to jest właśnie to, co pozwala im pracować w tych niełatwych dziś warunkach.

Z najlepszymi życzeniami dla wszystkich Państwa

Anna S.


21.05.2015r.

Chciałabym złożyć na ręce dyrektora Grzegorza Tomaszuka serdeczne podziękowania dla całego personelu Oddziału Chirurgii Laparoskopowej i Klasycznej za opiekę w chorobie i za pomoc w powrocie do zdrowia mego taty. Serdeczne podziękowania dla Ordynatora Wojciecha Tołwińskiego za stworzenie profesjonalnego zespołu lekarzy, dla lekarza Pawła Kuczewskiego za rzeczowe potraktowanie problemu, dla doktora Krzysztofa Koziołkiewicza i lekarza Radomira Ostaszewskiego za pomyślną, dającą poczucie bezpieczeństwa przeprowadzoną operację. Dla pielęgniarki oddziałowej Pani Mirosławy Osipiuk, która dba o każdego pacjenta. Można do niej zwrócić się nie tylko w sprawach dotyczących leczenia, jak również podaje pomocną dłoń w innych sytuacjach. Dziękuję dla wszystkich pań pielęgniarek za wspaniałą, ciepłą, pełną wyrozumiałości opiekę. Atmosfera jest wspaniała, nie każdy pacjent ma taką w domu. Dziękuję dla pań salowych, szczególnie dla Pani Natalii Piatrowskaja-Niszczuk za spokój i uśmiech Przemiłe pielęgniarki i salowe, które są zawsze uśmiechnięte, mimo to że każda z tych osób ma swoje problemy, a jednak tak dużo nam pomagają.  Dwa lata temu mój tato miał poważny zabieg (stomia), przeprowadzony został na Waszym oddziale, przebywał ponad dwa miesiące, stan był krytyczny. Dzięki całemu personelowi Pana Ordynatora Wojciecha Tołwińskiego został przywrócony do „życia” do normalnego funkcjonowania. Dzięki takim lekarzom, profesjonalistom, a przede wszystkim ludziom wielkiego serca – pacjenci mogą czuć się bezpiecznie (…)

Alina T. i Jan Ł.

 


 Stąporków, dn. 04.05.2015r.

Dyrektor SP ZOZ w Hajnówce

Niniejszym, pragnę złożyć słowa podziękowania dla Oddziału Ginekologiczno-Położniczego, Pani Halinie Szerszunowicz, a także wszystkim pozostałym pracownikom, za fachowe podejście, ogromne zaangażowanie i opiekę podczas mojego pobytu w Państwa placówce medycznej.

Z poważaniem

mgr inż. Iwona K.


Hajnówka, dnia 23.04.2015r.

Podziękowanie

Przy pomocy niniejszego pisma chciałbym wyrazić swoje zadowolenie z usług świadczonych w Szpitalu w Hajnówce. W terminie 20.03.2015 – 18.04.2015 byłem pacjentem Oddziału Rehabilitacyjnego w/w placówki. Był to kolejny mój pobyt w szpitalu na tym oddziale i kolejny raz przyniósł rezultat w postaci poprawy mojego zdrowia. Dzięki personelowi medycznemu oddziału: lekarzom, rehabilitantom, pielęgniarkom oraz pozostałemu personelowi moja rehabilitacja przebiegła bez zakłóceń, a opieka na tym oddziale była profesjonalna, byłem bardzo życzliwie traktowany i mam chęć do dalszej walki z chorobą. Szczególne podziękowania chciałbym skierować do Pana Ordynatora Zbigniewa Dyszlatysa, Pani doktor Urszuli Anny Ciulkin, Pani doktor Agnieszki Łukasiewicz, Pani doktor Jolanty Sulimy-Paszkiewicz, którzy wykazali się fachowością, rzetelnością i zaangażowaniem w pracę, właściwie traktowali swoje obowiązki wobec pacjentów, a przy tym odznaczali się wysoką kulturą osobistą. Z pełną odpowiedzialnością będę polecał tych Państwa, a także Rehabilitantów tu pracujących jako osoby gwarantujące wysoką jakość opieki a tym samym przynoszące chlubę szpitalowi. Pragnę także nadmienić, że komfortowe warunki lokalowe jakie powstały po remoncie również przyczyniają się do skuteczności leczenia, gdyż pobyt na oddziale jest mniej dotkliwy, a pomieszczenia przystosowane do różnego rodzaju niepełnosprawności.

Gratulując rzetelnych pracowników składam podziękowania za opiekę i życzę dalszych sukcesów w przyczynianiu się do szybkiej i skutecznej rekonwalescencji pacjentów.

Z wyrazami szacunku

Tadeusz D.


Bielsk Podlaski 11.03.2015

SP ZOZ w Hajnówce, Oddział Chirurgii Laparoskopowej i Klasycznej

Dziękuję szczerze i serdecznie całemu zespołowi wspaniałych, mądrych, wykształconych lekarzy, pielęgniarek i salowych Oddziału Chirurgii Laparoskopowej i Klasycznej, których prace koordynuje dr n.med. Wojciech Tołwiński w SP ZOZ w Hajnówce. Tak fachowo zorganizowany i zarządzany oddział z wykwalifikowanym personelem medycznym to prawdziwy skarb – oni czynią cuda, uzdrawiają ciało i duszę, opiekują się chorymi tak, jakby to byli ich najbliżsi. Na Oddziale Chirurgii cały zespół pracuje w pocie czoła. Personel nie ma ani jednej minuty wytchnienia. Lekarze i pielęgniarki żyją życiem swoich pacjentów, starają się jak najszybciej i jak najskuteczniej pomóc cierpiącym pacjentom. Wspaniali chirurdzy mogą poszczycić się nie tylko sprawnymi dłońmi, ale także tężyzną umysłu, wiedzą i doświadczeniem oraz długoletnią praktyką lekarską. Chirurdzy traktują wszystkich pacjentów z należytą starannością, pieczołowitością, zrozumieniem i empatią. Wnikliwie przeprowadzają wywiad lekarski oraz odpowiadają na każde skierowane do nich pytanie. Odnosi się wrażenie iż każdy pacjent jest najważniejszy, wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju. ma się poczucie że lekarze myślą o każdym chorym bardzo indywidualnie, analizując jego chorobę i starają się, żeby cierpiący człowiek pozbył się bólu jak najszybciej, a operacja była wykonana najnowszą i najbardziej efektywną metodą. Starają się postępować jak najbardziej sprawnie, żeby czegokolwiek nie przegapić, wszystko sprawdzają kilkakrotnie. Relacje z pacjentami oparte są na życzliwości, grzeczności i szacunku (…) Leżałam w kilku szpitalach, ale obsługa na Oddziale Chirurgii Szpitala w Hajnówce, przekracza wszystkie najśmielsze oczekiwania, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.  Proszę o skierowanie oczu, umysłu i docenienie personelu oraz pokazanie innym szpitalom jako przykładu do naśladowania postawy całej załogi  Oddziału Chirurgii Szpitala w Hajnówce. Proszę o ukazanie jak pracują ludzie mądrzy, wykształceni, inteligentni i oddani swej pasji, a jednocześnie pracy, ludzie którzy nie tracą ani jednej minuty swego życia i życia swych pacjentów.

Z wyrazami szacunku i poważania

Krystyna G.


 Bielsk Podlaski 17.10.2014r.

SP ZOZ w Hajnówce, Oddział Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej

Wyrażam serdeczne słowa podziękowania dla Oddziału Ortopedyczno-Urazowemu – Panu dr n.med. Janowi Kirylukowi, szczególne podziękowania Panu dr Romanowi Olszewskiemu, a także całemu personelowi medycznemu, za fachową i przykładną opiekę nad naszym pracownikiem. Czytaj więcej


 Bielsk Podlaski dn. 05.09.2014r

Dyrekcja SP ZOZ w Hajnówce

Niniejszym składam na ręce Dyrekcji SP ZOZ w Hajnówce serdeczne podziękowania za opiekę nad moją żoną – pacjentką Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej SP ZOZ w Hajnówce. Szczególnie gorąco pragnę podziękować Koordynatorowi Oddziału lek. med. Zbigniewowi Dyszlatysowi  za profesjonalny nadzór nad procesem przywracania sprawności i leczenia mojej żony, a także lek. med. neurolog Jolancie Sulimie-Paszkiewicz – lekarzowi prowadzącemu leczenie, za wyjątkowe zaangażowanie w leczeniu żony, szczegółowe konsultacje ze specjalistami neurologii oraz przekazywanie mi szczegółowych informacji na temat procesu postępu leczenia, ukierunkowanie mnie do dalszych działań. Kolejno bardzo serdecznie dziękuję personelowi medycznemu w osobach wszystkich lekarzy, pielęgniarek, rehabilitantek,masażystek i salowych szczególnie dokładnie dbających o żonę, zważywszy na jej bardzo ciężki stan zdrowia w jakim trafiła na Wasz Oddział wymagając przy tym większego niż przeciętny pacjent zaangażowania, poświęcenia uwagi, a w szczególności pracy w przywracaniu sprawności i ogólnym utrzymaniu pacjentki. Jestem niezmiernie wdzięczny za okazane ciepło, empatię i życzliwość w kontaktach ze mną, z moją rodziną, a przede wszystkim z żoną.

Z wyrazami szacunku

Waldemar K.


Hajnówka 31.07.2014r

Dyrektor Szpitala im. W. Mantiuka w Hajnówce

Nazywam się Irena S., mam 71 lat, mieszkam w Hajnówce. Wiadomo w tym wieku pojawiają się różne dolegliwości zdrowotne, zaczynamy częściej odwiedzać lekarzy. Tak jest i ze mną. Między innymi pojawiły się dolegliwości gastrologiczne. Od lekarza rodzinnego dostałam skierowanie na gastroskopię i kolonoskopię. Obawiałam się tych badań, gdyż od osób, które przechodziły te badania dowiedziałam się, że były nie tylko nieprzyjemne ale i bolesne. Szczęśliwy zbieg okoliczności sprawił, że trafiłam do Pani doktor M. Konopko. Okazało się, że badania nie są bolesne. Przekonałam się, że lekarz robi to profesjonalnie, z wielka troską o pacjenta. Jest nie tylko dobrym lekarzem ale i miłym, życzliwym, człowiekiem, rozmawiającym z pacjentem a nie z „komputerem”. I nie jest to tylko moja opinia. Słyszałam wiele dobrych słów o Pani doktor od osób czekających na wizytę.

Irena S.


Hajnówka dn. 01.04.2014r

Dyrekcja Szpitala im. lek. med. Włodzimierza Mantiuka w Hajnówce

Przy pomocy niniejszego pisma chciałbym wyrazić swoje zadowolenie z usług świadczonych w SP ZOZ w Hajnówce. W marcu 2014 roku byłem pacjentem oddziału Rehabilitacyjnego w/w placówki i z przyjemnością stwierdzam, iż był to jeden z najbardziej owocnych moich pobytów w szpitalu. Dzięki personelowi medycznemu szpitala: lekarzom, rehabilitantom oraz pielęgniarkom i salowym moja rehabilitacja przebiegła bez zakłóceń, a opieka na tym oddziale była profesjonalna, byłem bardzo życzliwie traktowany. Szczególne podziękowania chciałbym skierować do Pana Ordynatora Zbigniewa Dyszlatysa oraz Pani doktor Moniki Karpiuk, którzy wykazali się fachowością, rzetelnością i zaangażowaniem w pracę, właściwie traktowali swoje obowiązki wobec pacjentów a przy tym odznaczali się wysoką kulturą osobistą. Z pełną odpowiedzialnością będę polecał tych Państwa jako osoby gwarantujące wysoką jakość opieki a tym samych przynoszące chlubę szpitalowi.

Z wyrazami szacunku

Tadeusz D.


Składamy serdeczne podziękowania Pani Marii Kurianowicz – pielęgniarce środowiskowej z Gminnego Ośrodka Zdrowia w Narwi za opiekę, troskę, życzliwość okazywaną naszej babci Janinie A. Postawa Pani Marii pokazała, że wokół nas są ludzie o „wielkim sercu”, wrażliwi na los innych, nie żałujący swojego cennego czasu, gotowi na pomoc bez względu na wszystko. Taką właśnie osobą jest Pani Maria. Pani Maria to wzór godny naśladowania. Życzymy aby to dobro, które Pani Maria okazała naszej babci, a równocześnie nam, było jej oddane „podwójnie”. Życzymy również wszystkiego co najlepsze, sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Z wyrazami szacunku

Robert A. i Elżbieta A.