• Diagnostyka

  .

  czytaj więcej
 • Oddziały Szpitalne

  Odział Chorób Wewnętrznych tel. 85 682 92 77; 85 682 92 80 Pododdział Rehabilitacji Kardiologicznej tel. 85 682 92 77 Oddział Chirurgii Laparoskopowej i Klasycznej z Chirurgicznym Leczeniem Otyłości tel. 85 682 92 89 Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej tel. 85 682 92 83 Oddział Pediatryczny tel. 85 682 92 70 Oddział Ginekologiczno-Położniczy z rooming in tel. 85 682 92 Continue Reading

  czytaj więcej
 • POZ

  Osoby ubezpieczone w NFZ mają prawo wyboru lekarza, a także pielęgniarki i położnej POZ w poradniach mających podpisaną umowę z oddziałem wojewódzkim NFZ. Ubezpieczony może wybrać tylko jednego lekarza, jedną pielęgniarkę i jedną położną POZ. Przy wyborze nie obowiązuje rejonizacja, nie trzeba zatem korzystać z usług placówki medycznej położonej najbliżej miejsca zamieszkania. W przypadku dzieci Continue Reading

  czytaj więcej
 • Fundusze i Programy

      Poprawa sytuacji epidemiologicznej w związku z zagrożeniem spowodowanym przez koronawirus SARS-CoV-2 na terenie województwa podlaskiego   Dzienny Dom Opieki Medycznej      ?Przebudowa i doposażenie SOR w SPZOZ w Hajnówce celem zapewnienia najwyższej jakości opieki medycznej?.       Poprawa efektywności i dostępności do usług medycznych świadczonych w oparciu o pion zabiegowy i Continue Reading

  czytaj więcej
 • E-zdrowie

  Podlaski System Informacyjny e-Zdrowie integruje sieć podmiotów leczniczych województwa podlaskiego. Udostępnione funkcjonalności umożliwiają: e-rejestrację do poradni specjalistycznych w wybranych szpitalach  możliwość dostępu przez internet do swojej dokumentacji medycznej wytworzonej podczas wizyty u lekarzy specjalistów zapoznanie się z aktualnościami prozdrowotnymi z regionu Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej oferuje za pomocą Portalu Pacjenta możliwość rezerwacji terminu do Continue Reading

  czytaj więcej

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną zajęcia odbywają się w grupach zamkniętych. Zapisy wyłącznie telefoniczne, nr tel. 720852999 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.00. 

Serdecznie zapraszamy do Szkoły Rodzenia mieszczącej się w siedzibie naszego Szpitala, wejście od strony lądowiska, za Szpitalną Izbą Przyjęć.  Szkoła istnieje od 1996 roku.

Proponujemy spotkania z kobietami od 30. tygodnia trwania ciąży. Przyszłe mamy mogą uczestniczyć w zajęciach z osobami towarzyszącymi, jak też same. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w poniedziałki, godz. 17.00. Oferujemy również spotkania indywidualne.

Szkoła Rodzenia prowadzona jest przez panią mgr położnictwa Małgorzatę Nowicką, która na co dzień jest położną rodzinną. W ramach Szkoły współpracujemy ze specjalistami w zakresie ginekologii, logopedii, fizjoterapii.

Zajęcia są bezpłatne, prowadzone w grupach otwartych. Jednak aby wziąć udział w spotkaniach należy posiadać zgodę lekarza.

szkola

 

Spotkania składają się z części teoretycznej i praktycznej. Przyszli rodzice uczą się podstawowych zabiegów   pielęgnacyjnych nowo narodzonego dziecka. Uzyskują informację na temat laktacji, karmienia piersią,  porodu i połogu. Mile widziani są przyszli ojcowie, którzy będą pomocni podczas porodu.

Ponadto proponujemy gimnastykę dla kobiet w ciąży celem przygotowania przyszłych mam do porodu. Ćwiczenia  ułatwią także szybszy powrót do formy po porodzie.

Zajęcia prowadzone są z użyciem piłek, worków-sako, lalek, laktatorów.

 


Więcej informacji pod numerami tel.:
? 85 682 91 60 (Poradnia Ginekologiczno ? Położnicza)
? 85 682 91 73 (Poradnia Dziecięca)