• Diagnostyka

  .

  czytaj więcej
 • Oddziały Szpitalne

  Odział Chorób Wewnętrznych tel. 85 682 92 77; 85 682 92 80 Pododdział Rehabilitacji Kardiologicznej tel. 85 682 92 77 Oddział Chirurgii Laparoskopowej i Klasycznej z Chirurgicznym Leczeniem Otyłości tel. 85 682 92 89 Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej tel. 85 682 92 83 Oddział Pediatryczny tel. 85 682 92 70 Oddział Ginekologiczno-Położniczy z rooming in tel. 85 682 92 Continue Reading

  czytaj więcej
 • POZ

  Osoby ubezpieczone w NFZ mają prawo wyboru lekarza, a także pielęgniarki i położnej POZ w poradniach mających podpisaną umowę z oddziałem wojewódzkim NFZ. Ubezpieczony może wybrać tylko jednego lekarza, jedną pielęgniarkę i jedną położną POZ. Przy wyborze nie obowiązuje rejonizacja, nie trzeba zatem korzystać z usług placówki medycznej położonej najbliżej miejsca zamieszkania. W przypadku dzieci Continue Reading

  czytaj więcej
 • Fundusze i Programy

      Poprawa sytuacji epidemiologicznej w związku z zagrożeniem spowodowanym przez koronawirus SARS-CoV-2 na terenie województwa podlaskiego   Dzienny Dom Opieki Medycznej      ?Przebudowa i doposażenie SOR w SPZOZ w Hajnówce celem zapewnienia najwyższej jakości opieki medycznej?.       Poprawa efektywności i dostępności do usług medycznych świadczonych w oparciu o pion zabiegowy i Continue Reading

  czytaj więcej
 • E-zdrowie

  Podlaski System Informacyjny e-Zdrowie integruje sieć podmiotów leczniczych województwa podlaskiego. Udostępnione funkcjonalności umożliwiają: e-rejestrację do poradni specjalistycznych w wybranych szpitalach  możliwość dostępu przez internet do swojej dokumentacji medycznej wytworzonej podczas wizyty u lekarzy specjalistów zapoznanie się z aktualnościami prozdrowotnymi z regionu Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej oferuje za pomocą Portalu Pacjenta możliwość rezerwacji terminu do Continue Reading

  czytaj więcej

Serdecznie witamy kolejnego specjalistę w zespole lekarskim

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż do naszego zespołu lekarskiego dołączyła pani Lucyna Marciniak, specjalista z zakresu chorób płuc oraz lekarz chorób wewnętrznych.

Pani Lucyna Marciniak w zawodzie pracuje 28 lat.  Całe dotychczasowe życie spędziła w Poznaniu. Tam też ukończyła studia. Początkowo pracowała w szpitalu pulmonologicznym, w między czasie zrobiła specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych na oddziale wewnętrznym Szpitala Miejskiego. Następnie rozpoczęła pracę w poradnia lekarza rodzinnego w Swarzędzu, ukończyła też drugi stopień specjalizacji z zakresu chorób płuc. Pracowała w kilku poradniach pulmonologicznych. Jednak oczarowana tutejszym regionem postanowiła zamieszkać w Białowieży.

– Cztery lata temu przyjechałam na wakacje do Białowieży. To miejsce mnie zauroczyło. Klimat, ludzie,  to  był  niesamowity czas. Znów więc przyjechałam na wakacje, a potem zaczęłam przyjeżdżać częściej, aż w końcu podjęłam decyzję o przeprowadzce.  Po trzech tygodnia pobytu tutaj stwierdzam, że była to bardzo dobra decyzja – mówi lek. med. Lucyna Marciniak.

Od 1 maja jest kierownikiem Gminnego Ośrodka Zdrowia w Białowieży. Wspiera także naszych pulmonologów w Poradni Gruźlicy i Chorób Płuc w Hajnówce. Jest nie tylko świetnym specjalistą, ale też bardzo miłą, otwartą i ciepłą osobą.

– Bardzo lubię pracę lekarza poz jak też pracę w specjalistce. Uważam, że pracując jak pulmonolog w poradni i jednocześnie mając doświadczenie lekarza podstawowej opieki zdrowotnej patrzę szerzej.  Ponadto praca w poradni poz daje szanse na długofalowe relacje z pacjentami, co bardzo lubię – stwierdza lek. med. Lucyna Marciniak. – W Swarzędzu pracowałam z pacjentami 19 lat i było to dla mnie bardzo trudne rozstanie. Często te znajomości wykraczały poza relacje pacjent lekarz. Po prostu były to wieloletnie serdeczne znajomości całych rodzin.

Pani Lucyna Marciniak przyjmuje pacjentów w Gminnym Ośrodku Zdrowia od poniedziałku do piątku. Mieszkańców Gminy Białowieża zapraszamy więc do złożenia deklaracji wyboru lekarza.