• Diagnostyka

  .

  czytaj więcej
 • Oddziały Szpitalne

  Odział Chorób Wewnętrznych tel. 85 682 92 77; 85 682 92 80 Pododdział Rehabilitacji Kardiologicznej tel. 85 682 92 77 Oddział Chirurgii Laparoskopowej i Klasycznej z Chirurgicznym Leczeniem Otyłości tel. 85 682 92 89 Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej tel. 85 682 92 83 Oddział Pediatryczny tel. 85 682 92 70 Oddział Ginekologiczno-Położniczy z rooming in tel. 85 682 92 Continue Reading

  czytaj więcej
 • POZ

  Osoby ubezpieczone w NFZ mają prawo wyboru lekarza, a także pielęgniarki i położnej POZ w poradniach mających podpisaną umowę z oddziałem wojewódzkim NFZ. Ubezpieczony może wybrać tylko jednego lekarza, jedną pielęgniarkę i jedną położną POZ. Przy wyborze nie obowiązuje rejonizacja, nie trzeba zatem korzystać z usług placówki medycznej położonej najbliżej miejsca zamieszkania. W przypadku dzieci Continue Reading

  czytaj więcej
 • Fundusze i Programy

      Poprawa sytuacji epidemiologicznej w związku z zagrożeniem spowodowanym przez koronawirus SARS-CoV-2 na terenie województwa podlaskiego   Dzienny Dom Opieki Medycznej      ?Przebudowa i doposażenie SOR w SPZOZ w Hajnówce celem zapewnienia najwyższej jakości opieki medycznej?.       Poprawa efektywności i dostępności do usług medycznych świadczonych w oparciu o pion zabiegowy i Continue Reading

  czytaj więcej
 • E-zdrowie

  Podlaski System Informacyjny e-Zdrowie integruje sieć podmiotów leczniczych województwa podlaskiego. Udostępnione funkcjonalności umożliwiają: e-rejestrację do poradni specjalistycznych w wybranych szpitalach  możliwość dostępu przez internet do swojej dokumentacji medycznej wytworzonej podczas wizyty u lekarzy specjalistów zapoznanie się z aktualnościami prozdrowotnymi z regionu Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej oferuje za pomocą Portalu Pacjenta możliwość rezerwacji terminu do Continue Reading

  czytaj więcej

Uroczyste otwarcie Oddziałów Rehablitacji i Rehabilitacji Neurologicznej

W odpowiedzi na potrzeby mieszkańców powiatu hajnowskiego rozbudowaliśmy i zmodernizowaliśmy Oddziały Rehabilitacji i Rehabilitacji Neurologicznej.

W czwartek (18 grudnia) uroczyście oddaliśmy oba Oddziały do użytku. Dzięki rozbudowie Oddziały Rehabilitacji i Rehabilitacji Neurologicznej zyskały dwukrotnie większą powierzchnię. Dawna część została kompleksowo wyremontowana i wyposażona w nowoczesny sprzęt, który ma pomagać pacjentom w powrocie do normalnego życia lub przynajmniej w zmniejszeniu upośledzenia. Wszystkie sale na obu oddziałach mają łazienki. Przed modernizacją sale były przepełnione, na jednej sali miesiło się około 7 łóżek. Obecnie sale są jedno, dwu i czterołóżkowe, co ułatwia dostęp do pacjenta, jak też daje możliwość zamontowania przyłóżkowych urządzeń rehabilitacyjnych.
– Poprawiają się niesamowicie warunki i komfort pobytu naszych pacjentów. Zwiększenie przestrzeni usprawni też pracę załodze oddziałów, a także pozwoli na lepsze wykorzystanie sprzętu. A to zasługa nie tylko wykonawcy ale też całego personelu oddziału, za co chciałbym podziękować ? mówił podczas uroczystości otwarcia Grzegorz Tomaszuk, dyrektor SP ZOZ w Hajnówce.
Oddział posiada nowoczesny sprzęt zabiegowy, sprzężony z komputerem oraz przestronne sale do terapii, jednak jak podkreślił podczas uroczystości ks. Józef Poskrobko, Proboszcz Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. Podwyższenia Krzyża Świetego w Hajnówce największym atutem tego miejsca jest kadra: lekarzy różnych specjalności,  pielęgniarek, fizjoterapeutów, logopedów, psychologów i terapeutów zajęciowych.
– Nasz szpital jest pierwszym szpitalem w województwie i jednym z pierwszych szpitali w Polsce ? mówił podczas uroczystości Ks. Józef Poskrobko – Tak więc cieszę się, że tak blisko jest szpital, w którym są wspaniali lekarze, personel pomocniczy, zawsze otwarty i pomocny. Proszę iść tak dalej, a my będziemy wspierać was swoją modlitwą.
W trakcie uroczystego otwarcia oddziałów przekazaliśmy podziękowania naszym sponsorom za okazaną pomoc i wsparcie dla naszego Szpitala . Dzięki ich wsparciu udało się doposażyć oddziały w dodatkowy sprzęt medyczny, a sale w telewizory.
– Remont rozpoczął się wiosną tego roku i kosztował 3 mln. zł. Ponieważ nasz szpital nie ma zobowiązań wymagalnych, inwestycję sfinansowaliśmy głównie z kredytów. Wsparły nas też lokalne samorządy, Ministerstwo Zdrowia, PFRON oraz sponsorzy, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni ? dodał podczas uroczystość dyrektor Grzegorz Tomaszuk.

Nasi sponsorzy:

 1. Jerzy Sirak, Burmistrz Miasta Hajnówka oraz Rada Miasta Hajnówka
 2. Olga Rygorowicz – Gmina Hajnówka
 3. Mieczysława Bogdanowicz ? prezes Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Społem” w Hajnówce
 4. Wiera Pawluczuk  ?prezes  Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Hajnówce
 5. Mirosław Mordań ? prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Hajnówce
 6. Jarosław Kot ? prezes Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Hajnówce
 7. Sergiusz Martyniuk ? prezes Zakładu ?Pronar? w Narwi
 8. Jan Miniuk? prezes Przedsiębiorstwa Drogowo-Mostowego ?Maksbud? Bielsk Podlaski
 9. Mariusz Kubacki ? prezes Zakładu ?Moderator? w Hajnówce
 10. Jerzy Siemieniuk ? dyrektor Oddziału PKO BP w Hajnówce
 11. Anatol Łapiński ? dyrektor Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Hajnówce
 12. Marek Wasiluk ? Kancelaria Notarialna w Hajnówce
 13. Andrzej Skiepko i Mirosław Szymaniuk – „Tartak Siemianówka”
 14. Jan Wiluk ? właściciel Sklepu Motoryzacyjnego „Wilux” w Hajnówce
 15. Wiesław Jurczuk ? właściciel firmy ?Wexpol Meble” w Bielsku Podlaskim
 16. Andrzej Piotrowski ? właściciel Salonu Meblowego ?Mega-Meble? w Hajnówce
 17. Aleksander Szyryński ? właściciel Przedsiębiorstwa Wielobranżowego ?Puszcza? w Hajnówce
 18. Grzegorz Kicel ? właściciel Firmy ?Bojar? Transport Międzynarodowy i Krajowy w Hajnówce
 19. Andrzej Ostaszewski ? właściciel Zakładu ?Narmet? z Narwi
 20. Michał Puc ? właściciel firmy ?Domlux ? Market? w Hajnówce
 21. Zina i Mikołaj Dawidziuk oraz Mariola Dziubonos ? właściciele sklepu rybnego w Hajnówce
 22. Włodzimierz Piotrowski z Bielska Podlaskiego
 23. „Pater Firma” z Siemiatycz
 24. Kaufland Polska Markety w Bielsku Podlaskim i w Hajnówce
 25. Hoop Polska
 26. Zenaida Lija Niczyporuk – Sklep Ogrodniczo Wielobranżowy „Liljan”
 27.  Wiesława Kośko – Kwiaciarnia „Lotos”
 28. Sklep Ogrodniczy „Garden”
 29.  Centrum Ogrodnicze „Agro-Team”
 30. Sławomir Ostaszewski – Centrum Ogrodnicze „Bielagro”
 31. Mikołaj Golonko – PPHU „Deratins”
 32. Eugeniusz Oksentowicz – Zakład Kamieniarsko – Betoniarski
 33. Mirosław Momotko – Firma Handlowa „Seal”
 34. Danuta Sawicka – Zakład P.H.U. „Saw”
 35. Leon Piotrowski – P.H.U. „Walentynka”
 36. Irena Stawarz – Centrum Ogrodnicze
 37. ALBA S.J. Podlaskie Centrum Mięsne
 38. Zakłady Mięsne NETTER
 39. Piekarnia Podolszyńscy